Producenci
Dell Klawiatura Premier Collaboration KB900 - US
Opis
Dell Premier Collaboration Keyboard - KB900 - US International (QWERTY) to pierwsza na świecie klawiatura z certyfikatem Zoom, która jest ładowana, zaprojektowana do poprawy współpracy, zwiększenia produktywności i zapewnienia całodniowego komfortu.
Wykorzystaj w pełni każde spotkanie dzięki pierwszej na świecie klawiaturze z certyfikatem Zoom. Innowacyjne kontrolki dotykowe dla Zoom umożliwiają wyciszenie i odciszenie mikrofonu, włączanie i wyłączanie wideo, udostępnianie ekranu oraz otwieranie panelu czatu poprzez podwójne kliknięcie ikon.
Dane techniczne
| Model | KB900 |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 439.7 x 121.6 x 20.7 mm |
| Waga | 728 g |