Producenci
Dell Klawiatura dla graczy Alienware AW510K Light
Opis
Pięknie zaprojektowana, w pełni funkcjonalna klawiatura do gier, oferująca programowalne klawisze i dedykowaną kontrolę głośności. Stworzony dla najwyższej wydajności.
Dane techniczne
| Model | Alienware AW510K |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 46.7 cm x 15.62 cm x 2.94 cm |
| Waga | 910 g |
| Pozostałe parametry | RGB / 16.8 million |