Producenci
Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US
Opis
Klawiatura i mysz do współpracy Dell Premier KM900 - US International (QWERTY)
Zestaw klawiatury i myszy klasy premium zaprojektowany z myślą o każdym detalu ułatwia współpracę, zapewnia większą produktywność i całodniowy komfort.
Inteligentna wydajność
Zwiększ możliwości współpracy i produktywność dzięki pierwszej na świecie klawiaturze i myszy klasy premium z certyfikatem Zoom. Innowacyjne elementy sterowania dotykowego Zoom umożliwiają wyciszenie i włączanie mikrofonu, włączanie i wyłączanie obrazu, udostępnianie ekranu i uruchamianie panelu czatu. Mysz jest wyposażona w poziome kółko przewijania i tradycyjne pokrętła na górze, co pozwala na przewijanie na cztery sposoby i sprawia, że poruszanie się po cyfrowych zasobach jest bardziej intuicyjne niż wcześniej.
Wygodna praca
Specjalna konstrukcja myszy jest dopasowana do kształtu dłoni, co zapewnia wygodny uchwyt, a trwałe odchylane nóżki przy klawiaturze ustawiają nadgarstki pod optymalnym kątem pisania, dzięki czemu długie sesje robocze stają się przyjemniejsze.
Inteligentna podświetlenie
Dzięki funkcji wykrywania dłoni w pobliżu klawiatury inteligentne podświetlenie powoduje podświetlenie klawiszy, co ułatwia pracę w każdym środowisku. Funkcja wyłącza się w jaśniejszym otoczeniu, aby oszczędzać baterię.
Pracuj w dowolnym miejscu
Dzięki czujnikowi do pisania na szkle można z łatwością pracować na każdej powierzchni na szkle i drewnie, na ławkach w parku i stolikach w kawiarni. DPI można ustawić w zakresie od 800 do 8000 w przyrostach co 200, dzięki czemu można dostosować mysz do swoich preferencji.
Bardzo ciche pisanie
Ciesz się optymalną jakością pisania dzięki klawiszom nożycowym. Zostały one zaprojektowane tak, aby były wydajne i ciche.
Długi czas pracy
Bateria klawiatury wystarcza nawet na dwadzieścia dni po pojedynczym ładowaniu, a minuta ładowania wystarcza na cały dzień pracy baterii. Bateria myszy wystarcza nawet na trzy miesiące po pojedynczym ładowaniu, a po dwóch minutach ładowania bateria wystarczy na cały dzień. Dzięki ładowaniu przez USB-C zewnętrzne baterie będą niepotrzebne, co zmniejszy ilość odpadów.
Dopasowany do Twoich potrzeb
Program Dell Peripheral Manager umożliwia dostosowanie akcesoriów, aby ulepszyć przepływ pracy. Wprowadź zmiany ustawień DPI i skonfiguruj programowalne przyciski na klawiaturze i myszy do często używanych poleceń, aby zwiększyć produktywność.
Dane techniczne
| Separator | Myszka |
| Separator | Klawiatura |
| Model | KM900 |
| Model | KM900 |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 1 |
| Liczba rolek | 7 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 439.7 x 121.6 x 20.7 mm |
| Waga | 728 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 89.8 x 126.7 x 45.8 mm |
| Waga | 128.4 g |