Producenci
Dell Komputer Vostro 3030 MT Win11Pro i5-14400/8GB/512GB SSD/Intel UHD 730/WLAN+BT/Kb/Mouse/3YPS
Opis
Gotowy do pracy. Każdego dnia.
W pełni wykorzystaj każdy dzień dzięki nowemu komputerowi stacjonarnemu Vostro typu tower. Najlepsze konfiguracje obejmują procesory Intel Core czternastej generacji i elastyczne opcje rozbudowy, aby sprostać Twoim potrzebom.
Opis dotyczy serii komputerów stacjonarnych Vostro 3030 MT. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
Dane techniczne
| Model | Vostro 3030 MT |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini Tower |
| Wysokość | 324.3 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 292 mm |
| Waga | 7.27 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata ProSupport |