Producenci
Dell Modem 4G DW5823E
Opis
Modem sieci bezprzewodowej Dell Mobile DW5823E
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Dostarczy Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Dane techniczne
| Interfejs | PCIe |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 5200 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 1 GB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 MB/s |
| Karta SIM | Standard |
| Karta SIM | eSIM |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 42 x 30 x 2.3 mm |
| Waga | 6.2 g |
| Pozostałe parametry | Zgodny z systemami:
|