Producenci
Dell Modem sieci bezprzewodowej 4G kat. 12 - Qualcomm Snapdragon X12 Global LTE-Advanced (DW5825e), obsługa eSIM
Opis
Dell 4G - Qualcomm (DW5825e) WWAN Karta
Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 600 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 Mbit/s |
| Karta SIM | Standard |
| Karta SIM | eSIM |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 42 x 30 x 2,3 mm |
| Pasuje do | Latitude 3550 (Launched in 2024) |
| Waga | 5.8 g |