Producenci
Dell Modem sieci bezprzewodowej 5G Qualcomm Snapdragon X62 Global 5G (DW5932e), obsługa eSIM
Opis
Dell 5G - Qualcomm (DW5932e) WWAN Karta
Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Dane techniczne
| Interfejs | PCIe |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 5200 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 4.1 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 2.2 Gb/s |
| Karta SIM | Standard |
| Karta SIM | eSIM |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 42 x 30 x 2,6 mm |
| Pasuje do |
|
| Waga | 8 g |