Producenci
Dell Monitor 19 P1917S IPS LED SXGA 1280x1024 /5:4/HDMI(1.4)/DP(1.2)/VGA/2xUSB 2.0/3xUSB 3.0/3Y PPG
Opis
Dane techniczne
| Model | P1917s |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 375 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 300 mm |
| Plamka matrycy | 0.293 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 4 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 38 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 499.3 mm |
| Szerokość | 405.6 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 6.61 kg |
| TCO Certified | Tak |