Producenci
Dell Monitor 54.6 cala P5525QC IPS 4K UHD/16:9/HDMI/DP/USB-C/RS232/USB/RJ45/Speakers/3Y
Opis
Stworzony do pracy zespołowej, ten monitor oferuje zasilanie do 90 W przez USB-C oraz możliwość integracji z OptiPlex Micro, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | P5525QC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 77.1 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 727.83 mm |
| Szerokość | 1247.43 mm |
| Głębokość | 79.8 mm |
| Waga | 22.4 kg |