Producenci
Dell Monitor E2020H 19.5'' LED TN (1600x900) /16:9/VGA/DP 1.2/5Y PPG
Opis
Monitor E2020H 19.5 LED TN (1600x900) /16:9/VGA/DP 1.2/5Y PPG
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | E2020H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 19.5'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 238.05 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 432.96 mm |
| Plamka matrycy | 94 mm |
| Rozdzielczość | 1600 x 900 (HD+) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 160 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 11 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 368.96 mm |
| Szerokość | 471.52 mm |
| Głębokość z podstawą | 171 mm |
| Waga z podstawą | 2.94 kg |
| TCO Certified | Tak |