Producenci
Dell Monitor E2216HV 21,5" LED TN Full HD (1920 x1080) /16:9/VGA/3Y PPG
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | E2216HV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 600:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 90 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 65 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 396.7 mm |
| Szerokość | 512.2 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 3.35 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata NBD |