Producenci
Dell Monitor G2725D 27 cali AMD FreeSync 180Hz Fast IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/DP/HDMI/3Y
Opis
Monitor do gier Dell 27 - G2725D
- Realistyczny i szczegółowy obraz: podnieść komfort gry dzięki doskonałej jakości i szczegółowości obrazu o rozdzielczości QHD (2560 × 1440).
- Świetny kolor: poznaj wirtualne światy w bogatych kolorach dzięki 99-procentowemu pokryciu gamy sRGB.
- Dłuższa gra: zmaksymalizuj komfort oczu dzięki certyfikowanemu przez TÜV programowemu rozwiązaniu, które ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła.
- Technologia AMD FreeSync: technologia AMD FreeSync zapewnia lepsze wrażenia podczas rozgrywki dzięki eliminacji efektu rozrywania i zacinania się obrazu, dzięki czemu rozgrywka jest płynna i oszałamiająca wizualnie.
- Płynny ruch: ultrapłynna gra z minimalnym opóźnieniem wejściowym podczas szybkiej rozgrywki przy odświeżaniu z częstotliwością 180 Hz.
- Gotowy do działania: pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się szczegółowym, wyraźnym obrazem podczas szybko zmieniających się scen przy opóźnieniu zaledwie 1 ms.
- Wszechstronna łączność: połącz się z komputerem PC lub konsolą do gier, korzystając ze złącza DisplayPort, dwóch złączy HDMI i gniazda audio 3,5 mm
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G2725D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 265 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 42.5 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366.38 mm |
| Wysokość z podstawą | 448.62 mm |
| Szerokość | 613.79 mm |
| Głębokość | 57.56 mm |
| Głębokość z podstawą | 241.72 mm |
| Waga | 5.29 kg |
| Waga z podstawą | 5.97 kg |