Producenci
Dell Monitor S2421H 23,8 cali IPS LED Full HD (1920x1080) /16:9/2xHDMI/Speakers/3Y PPG
Opis
Monitor Dell 24 S2421H
Elegancki 23,8-calowy monitor doskonale pasuje do każdego miejsca, w którym ma być używany.
Zaprojektowany z myślą użytkowniku
- Elegancki wygląd nowoczesna konstrukcja z subtelnie teksturowanym wzorem z tyłu monitora wygląda zjawiskowo. Zapewnia harmonijne połączenie doskonałego stylu i jakości w każdym pomieszczeniu.
- Bezproblemowe przełączanie wbudowane dwa porty HDMI sprawiają, że urządzenie będzie stale podłączone do sieci, oraz umożliwiają bezproblemowe przełączanie się między transmisjami strumieniowymi a grami konsolowymi.
- Wszystko w porządku program Dell EasyArrange pozwoli uporządkować aplikacje, wiadomości e-mail i okna na jednym ekranie.
Przeżyj to sam
- Wyraźniejszy obraz i mniejsze rozproszenie ultracienkie ramki z trzech stron pozwalają cieszyć się doskonałą ostrością obrazu w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 na 23,8-calowym monitorze.
- Spójne kolory technologia IPS (In-Plane Switching) zapewnia doskonały obraz i stałą jakość kolorów w szerokim kącie widzenia 178°/178°.
- Rozrywka dla graczy płynny, nierozchodzący się obraz dzięki technologii AMD FreeSync z częstotliwością odświeżania do 75 Hz.
- Ujmujący dźwięk pulsujące rytmy dzięki dwóm wbudowanym głośnikom o mocy 3 W.
- Delikatny dla oczu monitor z certyfikatem TÜV ma niemigoczący ekran z funkcją ComfortView, która redukuje szkodliwe promienie niebieskiego światła. Monitor ten powstał z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku wielogodzinnego oglądania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | S2421H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 322.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 412.8 mm |
| Szerokość | 537.8 mm |
| Głębokość | 53.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 152.8 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| TCO Certified | Tak |