Producenci
Dell Monitor U2722D_WOST 27 cali LED 2560x1440/HDMI/DP/USB-C/No Stand/3Y
Opis
Zwiększ swoją produktywność, wygodnie
- Zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu: zoptymalizuj komfort oczu dzięki ComfortView Plus - zawsze włączonemu, wbudowanemu ekranowi o niskiej emisji niebieskiego światła, który redukuje emisję niebieskiego światła, zapewniając jednocześnie doskonałe kolory.
- Technologia In-Plane Switching: spójna jakość kolorów i obrazu przy szerokim kącie oglądania 178/178 stopni.
- Zobacz więcej szczegółów: na tym 27-calowym wyświetlaczu QHD wyświetlaj obrazy o 1,77 raza więcej szczegółów niż w rozdzielczości Full HD i rozdzielczości 2560 x 1440.
- Bezproblemowy widok:Rozszerz swój widok dzięki praktycznie bezramkowemu InfinityEdge. Dzięki czterostronnej, ultracienkiej ramce możesz pracować z wyraźnym wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi. Użyj funkcji łączenia łańcuchowego, aby uzyskać bezproblemową konfigurację z wieloma monitorami.
- Zwiększ produktywność: zwiększ produktywność nawet o 21%, korzystając jednocześnie z dwóch monitorów. Ustawienia OSD (wyświetlanie menu ekranowego) z jednego monitora można zsynchronizować między podłączonymi monitorami w celu łatwej konfiguracji wielu monitorów.
Zaprojektowany do wielozadaniowości
- Szybkie połączenia: łącz się ze swoimi urządzeniami dzięki rozbudowanym portom łączności, w tym superszybkim portom USB 10 Gb/s.
- Szerokie możliwości połączeń: łatwe łączenie się z urządzeniami dzięki wszechstronnej łączności, w tym DP1.4, HDMI 2.0. Porty szybkiego dostępu z przodu monitora umożliwiają wygodne podłączenie do urządzeń peryferyjnych i ładowanie telefonów komórkowych z mocą do 15 W przez USB-C.
- Efektywna wielozadaniowość: podłącz dwa komputery PC do monitora i wyświetlaj zawartość z obu źródeł w tym samym czasie dzięki funkcjom PBP (Picture-by-Picture) i PIP (Picture-in-Picture).
Idealnie pasuje do każdej przestrzeni
- Styl spotyka się z funkcjonalnością: U2722D ma wykończenie premium w kolorze platynowo-srebrnym i ulepszoną konstrukcję zarządzania kablami, aby zaoszczędzić miejsce na biurku. Nawiguj i dostosuj ustawienia ekranu monitora za pomocą łatwego w obsłudze joysticka.
Myślenie ekologiczne: dziś i jutro
- Normy środowiskowe: ten monitor jest wykonany w 85% z PCR (plastiku nadającego się do recyklingu pokonsumenckiego), spełnia najnowsze normy środowiskowe, takie jak ENERGY STAR i TCO Certified Edge, i posiada certyfikat EPEAT Gold.
- Ekologiczne opakowanie: aby zmniejszyć wpływ naszej produkcji na środowisko, ten monitor jest wysyłany bez styropianu, a opakowanie jest wykonane w co najmniej 75% z kartonu pochodzącego z recyklingu.
- Oszczędność energii: oszczędzaj energię, gdy monitor nie jest używany dzięki PowerNap i funkcji, która przyciemnia lub usypia monitor, gdy nie jest używany.
- Postęp w zrównoważonym rozwoju: Firma Dell Technologies stara się ograniczać wpływ na środowisko przez cały cykl życia produktu
Dell Display Manager
- Płynne przejścia: funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje miejsce, w którym zostało przerwane, więc aplikacje wrócą do miejsca, w którym je zostawiłeś, nawet po odłączeniu.
- Więcej sposobów zarządzania: raporty zarządzania zasobami umożliwiają kierownikom IT szybkie przechwytywanie i śledzenie informacji o monitorach, a także konfigurowanie wielu monitorów jednocześnie w ramach jednej konfiguracji.
- Klucz do wygody:Klawisze skrótów pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, umożliwiając łatwą konfigurację ustawień zarządzania wyświetlaczem, dzięki czemu można szybciej zabrać się do pracy. Rozszerzona zgodność: dzięki obsłudze wielu systemów operacyjnych. Dell Display Manager pomaga zachować produktywność bez względu na to, jak pracujesz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | U2722D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 74 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 352 mm |
| Głębokość | 49.5 mm |
| Szerokość | 611.3 mm |
| Waga | 4.38 kg |