Producenci
Dell Monitor U4323Q 42.5 cala IPS UHD 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/DP/USB/USB-C/ Speakers/3Y AES&PPG
Opis
Pomnóż swoją produktywność dzięki temu 42,5-calowemu monitorowi z obsługą wielu komputerów, 4 unikalnymi partycjami FHD za pośrednictwem iMST, ComfortView Plus i przewodowej sieci Ethernet.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | U4323QE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.51 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2451 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 5 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 250 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie | Kable:
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 560.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 655.2 mm |
| Szerokość | 967.2 mm |
| Głębokość | 64 mm |
| Głębokość z podstawą | 256.4 mm |
| Waga | 13 kg |
| Waga z podstawą | 18.5 kg |