Producenci
Dell Monitor UP2720QA 27 cali IPS UHD/HDMI/DP/Thunderbolt 3/3Y PPG
Opis
Twórz na własnych warunkach dzięki pierwszemu na świecie monitorowi 4K z ekranem o przekątnej 27 cali z wbudowanym kolorymetrem i technologią Thunderbolt 3.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | UP2720QA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 596.74 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 3 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 230 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 376.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 433.4 mm |
| Szerokość | 611.9 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 212 mm |
| Waga | 5.55 kg |
| Waga z podstawą | 9.71 kg |