Producenci
Dell Monitor UP3218KA 31.5 cala LED 8K/7680x4320/16:9/DP/USB
Opis
Zobacz najbardziej szczegółową wizualizację w historii na monitorze o przekątnej 31,5 cala. Dzięki doskonałej rozdzielczości 33,2 miliona pikseli i wysokiej gęstości pikseli wynoszącej 280ppi, nie przegapisz żadnego szczegółu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | UP3218KA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.0909 mm |
| Rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 87 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość (maks.) | 618 mm |
| Wysokość z podstawą | 498.4 mm |
| Szerokość | 720.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 222 mm |
| Waga | 6.9 kg |
| Waga z podstawą | 10.9 kg |