Producenci
Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
Opis
Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
- Kalibracja automatyczna
- Kabel pleciony
- Zatrzask magnetyczny
- 5 ustawień DPI zmienianych w locie"
- Kabel wymienny
- 16,8 miliona (oświetlenie AlienFX)
- Szybkie ładowanie
- 70 milionów kliknięć
Dane techniczne
| Model | AW620M |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Inne |
| Wymiary | 41,5 x 77,8 x 131,5 mm |
| Waga | 99 kg |
| Pozostałe parametry |
|