Producenci
Dell Notebook Inspiron 5430 Win11Pro i7-1355U/512GB/16GB/Intel Iris Xe/14.0 FHD+/Silver/2Y NBD
Opis
Znakomity dźwięk, który cię poruszy
Dzięki funkcji Dolby Atmos zapewniającej przestrzenny dźwięk usłyszysz muzykę w filmach i serialach bez zniekształceń.
Głośniki z listwą dźwiękową skierowaną ku górze
Ciesz się wyjątkową jakością dźwięku w dowolnym miejscu dzięki głośnikom skierowanym w górę, które wysyłają dźwięk w twoim kierunku.
Otocz się ulubionymi wibracjami
Korzystaj w pełni ze swoich materiałów w każdym miejscu dzięki głośnemu i wyraźnemu dźwiękowi z głośników Inspiron 14. Słuchaj podcastów i list odtwarzania z telefonu na komputerze za pomocą połączenia Bluetooth.
Pełne poczucie bezpieczeństwa
Funkcja ExpressSign-in połączona z Windows Hello usprawnia logowanie dzięki technologii wykrywania obecności. Budzi komputer, gdy się do niego zbliżasz, i blokuje go, gdy odchodzisz. A gdy ktoś z boku lub z tyłu próbuje podejrzeć Twój ekran, komputer automatycznie nadaje mu teksturę w celu zachowania prywatności i przyciemnia go, gdy odwracasz wzrok.
Poczuj tę moc
Procesory Intel Core 13. generacji zapewniają większą rzeczywistą wydajność obliczeniową i ułatwiają wielozadaniowość. Uzyskaj maksymalną wydajność dzięki szybkiej i wydajnej pamięci LPDDR5, która umożliwia łatwe przełączanie aplikacji przy jednoczesnej maksymalizacji czasu eksploatacji baterii.
Większy ekran, więcej przyjemności
Ciesz się niesamowitymi wrażeniami na pięknym wyświetlaczu o współczynniku proporcji obrazu 16:10, większym niż na tradycyjnych 14-calowych notebookach ze współczynnikiem proporcji 16:9. Wyświetlacz zmniejsza emisję szkodliwego światła niebieskiego dzięki oprogramowaniu Dell ComfortView lub rozwiązaniu sprzętowemu Dell ComfortView.
Z troską o środowisko
Komputer Inspiron 14 został wykonany z materiałów przyjaznych środowisku , wysyłamy go w opakowaniu z materiałów w 100% z recyklingu i w pełni odnawialnych. W wybranych notebookach Inspiron wygrawerowano logo na pokrywie, co pomaga zredukować ilość odpadów w procesie produkcji Nowa linia Inspiron ma certyfikat EPEAT Silver i certyfikat Energy Star.
Ich najnowszy system. Nasz najlepszy komputer.
Określenie dynamiczny nie oddaje w pełni potencjału tego duetu. Komputery Dell z systemem Windows 11 zapewniają najlepsze w swojej klasie środowisko pracy.
Nowa perspektywa
Nowy inspirujący wygląd zapewnia jeszcze płynniejszą pracę.
Więcej równowagi w życiu
Dostosuj przepływ pracy dzięki usłudze asystenta. Możesz też przełączać się między pulpitami i lepiej ułożyć otwarte okna.
Razem żyje się lepiej
Dzwoń, rozmawiaj i planuj dzięki usłudze Teams w systemie Windows 11 bezpośrednio z komputera PC, niezależnie od tego, z jakiego komputera, telefonu lub tabletu łączą się uczestnicy.
Opis dotyczy serii notebooków Inspiron 5430. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Inspiron 14 5430 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1355U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 4-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 17.67 mm |
| Szerokość | 314 mm |
| Głębokość | 226.6 mm |
| Waga | 1.69 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata Next Business Day |