Producenci
Dell Notebook Inspiron G16 7630 Win11Pro i9-13900HX/32GB/1TB SSD/16.0 QHD+/GeForce RTX 4070/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/6 Cell/3Y Basic Onsite
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Inspiron G16 7630 |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Liczba wątków | 32 |
| Cache L3 | 36 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-13900HX |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 86 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Wysokość | 24.9 mm |
| Szerokość | 356.98 mm |
| Głębokość | 288.73 mm |
| Waga | 2.87 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata Basic Onsite |