Producenci
Dell Notebook XPS 17 9730/Core i7-13700H/32GB/1TB SSD/17.0 UHD+ Touch/GeForce RTX 4070/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/6 Cell/W11Pro/3Y Basic Onsite
Opis
Wielka moc, źródło nieskończonej inspiracji
Rozwijaj kreatywne projekty dzięki naszemu najwydajniejszemu notebookowi XPS. Notebook jest dostępny z procesorami Intel Core 13. generacji, kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX z serii 40 i pamięcią DDR5 z szybkością zegara o 50% większą niż w przypadku pamięci DDR4.
Wyrazisty obraz
Ciesz się lepszym obrazem dzięki jasnym, kolorowym panelom o wysokiej rozdzielczości i większemu ekranowi pomagającemu zwiększyć produktywność. Zintegrowana technologia Eyesafe wyświetlacza pomaga ograniczyć szkodliwe niebieskie światło przy zachowaniu żywych kolorów. Dzięki wyświetlaczowi InfinityEdge ekran z niezwykle cienkimi ramkami z 4 czterech stron zajmuje większość powierzchni panelu (93,7%), co pozwoliło umieścić ekran o przekątnej 17 w obudowie notebooka 15. Opcjonalne pokrycie gamy barw Adobe RGB w 100% pozawala uzyskać nasycone i realistyczne barwy.
Idealny dla twórców
Konfiguracje notebooków XPS z serii Creator Edition zostały starannie dobrane dla osób, które chcą rozwijać pasje, takie jak fotografia, grafika czy produkcja muzyki. Przenieś swoje kreatywne projekty na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Wyposażona w nowy, dedykowany sprzęt seria RTX 40 uwalnia niezrównaną wydajność notebooka w renderowaniu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Poznaj bogate w funkcje przyspieszenia kart RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, światowej klasy sterowniki NVIDIA Studio opracowane w celu zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestaw ekskluzywnych narzędzi, które wykorzystują moc RTX w kreatywnych tokach pracy wspomaganych przez sztuczną inteligencję.
Opis dotyczy serii notebooków XPS 17. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | XPS 17 9730 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700H |
| Intel vPro | Essentials |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 4 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 97 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 13.15 mm |
| Szerokość | 374.48 mm |
| Głębokość | 248.08 mm |
| Waga | 2.57 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata Basic Onsite |
| Pozostałe informacje | Wbudowana klawiatura UK |