Producenci
Dell *R360 E-2414 16GB 1x2TB H355 iDEn 700W 3Y
Opis
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2414, 2,6GHz, 4 rdzenie / 4 wątki, 8MB pamięci podręcznej, Turbo, HT (55W) DDR5-4800 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB pamięci UDIMM DDR5, 5600MT/s, z funkcją ECC |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PERC H355 - RAID 0,1,10 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 2 TB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.8 mm |
| Szerokość | 482 mm |
| Głębokość | 585.3 mm |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
|
| Akcesoria w zestawie |
|