Producenci
Dell *R450 Si 4309Y 16GB 480G B H355 IDEn 1100W 3Y
Opis
Dane techniczne
| Chipset | Intel C620A |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4309Y 2,8GHz, 8rdzenie/16wątki, 10,4GT/s, 12MB pamięci podręcznej, Turbo, HT (105W) DDR4-2666 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 15 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB pamięci RDIMM, 3200MT/s, w modułach dwubankowych |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PERC H355 RAID (0,1,10) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 480 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1100 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.8 mm |
| Szerokość | 482 mm |
| Głębokość | 698.03 mm |
| Waga | 16.58 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 36 miesięcy Next Business Day |
| Akcesoria w zestawie |
|