Producenci
Dell *R550 4310 32GB H755 480GB iDEn 2x1100W 3Y
Opis
Serwer DELL PowerEdge R550 do montażu w szafie serwerowej
Dwuprocesorowy serwer o wysokości 2U do montażu w szafie serwerowej oferuje idealną równowagę między dostępem do zasobów i przystępną ceną, ułatwiając dostosowanie go do różnych wymagań.
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4310 2,1GHz, 12rdzenie/24wątki, 10,4GT/s, 18MB pamięci podręcznej, Turbo, HT (120W) DDR4-2666 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB pamięci RDIMM, 3200MT/s, w modułach dwubankowych x 2 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Dwuportowa karta LOM 1GbE na płycie głównej |
| Kontroler dysków | Karta |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PERC H755 SAS kontroler przedni - RAID 0,1,5,10,50,60 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 480 GB |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Pozostałe parametry dysku | 480GB SSD SATA 6Gb/s 512 2,5" dysk AG do intensywnego odczytu z możliwością wymiany |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x BNC (Video) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1100 W |
| Obudowa | Rack 2U |
| Szerokość | 434 mm |
| Głębokość | 693.8 mm |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja Basic Next Business Day 3 lata |