Producenci
Dell R660 5415+ 32GB H755 2x480GB 4x1,2TB 3Y
Opis
PROMOCJA!
Standardowa cena tej konfiguracji Serwera to 38 000 PLN, ale teraz dostępna w specjalnej ofercie! Nie przegap okazji zapytaj o szczegóły już dziś! - dellent@ab.pl
Serwer DELL PowerEdge R660 do montażu w szafie serwerowej
Dwuprocesorowy serwer o wysokości 1U do montażu w szafie serwerowej oferuje idealną równowagę między dostępem do zasobów i przystępną ceną, ułatwiając dostosowanie go do różnych wymagań.
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Gold 5415+ 2,9GHz, 8 rdzeni / 16 wątków, 16GT/s, 22,5MB pamięci podręcznej, Turbo, HT (150W) DDR5-4400 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 2x16GB pamięci RDIMM, 5600MT/s, w modułach jednobankowych |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Dwuportowa karta LOM 1GbE Broadcom 5720 na płycie głównej |
| Kontroler dysków | Karta |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PERC H755 SAS kontroler przedni - RAID 0,1,5,10,50,60 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 6 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 5.76 TB |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Pozostałe parametry dysku | 480GB SSD SATA 6Gb/s 512 2,5 dysk AG do intensywnego odczytu wymieniany bez wyłączania systemu, 1 DWPD x 2 1,2TB ISE SAS 12Gb/s 10 tys. obr./min 512n 2,5 dysk twardy wymieniany bez wyłączania systemu x 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x BNC (Video) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1100 W |
| Obudowa | Rack 1U |
| Szerokość | 482 mm |
| Głębokość | 823 mm |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | ProSupport Next Business Day Onsite 3 lata |