Producenci
Dell Soundbar Slim SB521A
Opis
Najcieńsza i najlżejsza na świecie listwa dźwiękowa zapewnia wyjątkową wyrazistość dźwięku i łatwe mocowanie magnetyczne do monitorów firmy Dell, co umożliwia utrzymanie porządku na biurku.
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3.6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 180 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 29.8 x 1.8 x 2.4 cm |
| Waga | 114 g |