Producenci
Dell T160 E-2414 16GB H355 480GB SSD iDBas 300W 3Y
Opis
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon E |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2434 3.4G, 4C/8T, 8M Cache, Turbo, HT (55W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB UDIMM, 5600MT/s ECC |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | Hardware |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Kontroler H355 - Raid 0,1,10 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 3 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 480 GB |
| Pozostałe parametry dysku | 480GB SSD SATA 6Gbps RI 512e 2.5in with 3.5in HYB carrier, 1DWPD, AG |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Informacje dodatkowe | Porty z przodu Porty z tyłu Porty wewnętrzne
|
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 330 mm |
| Szerokość | 133 mm |
| Głębokość | 409 mm |
| Waga | 11.8 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
|