Producenci
Dell Zestaw głośnomówiący SP3022
Opis
Zestaw głośnomówiący Dell z funkcją wyciszania szumów wspomaganą sztuczną inteligencją - SP3022
Ten najinteligentniejszy na świecie zestaw głośnomówiący z certyfikatem Microsoft Teams zapewnia głęboki, czysty dźwięk.
Sterowanie dźwiękiem
- Mniej zakłóceń: Twój głos będzie brzmieć wyraźnie podczas spotkań, a funkcja redukcji szumów wspomagana sztuczną inteligencją dodatkowo odfiltruje wszystkie hałasy w tle.
- Doskonała jakość dźwięku: dzięki wyjściu audio typu true stereo, lewemu i prawemu głośnikowi oraz szerokiemu zakresowi częstotliwości dźwięk jest głęboki i bez zakłóceń, niezależnie od tego, czy ciężko pracujesz czy słuchasz muzyki.
- Współpraca w czasie rzeczywistym: funkcja Full Duplex Audio umożliwia jednoczesne zabieranie głosu wielu uczestnikom, a dzięki eliminacja echa nie musisz martwić się zakłóceniami.
Dzień pracy dopasowany do Ciebie
- Szybkie dołączanie do spotkań: możesz pracować z łatwością dzięki możliwości szybkiego dołączania do spotkań i dostępu do powiadomień przy użyciu specjalnego przycisku MS Teams - a to wszystko dzięki najinteligentniejszemu na świecie zestawowi głośnomówiącego z certyfikatem Microsoft Teams.
Bezproblemowa integracja z przepływem pracy
- Wiele opcji łączności: głośniki można podłączyć do monitorów, notebooków lub komputerów stacjonarnych za pomocą portów USB-A lub USB-C.
- Stała organizacja: zadbaj o porządek na biurku dzięki wbudowanemu systemowi rozmieszczania kabli.
- Elegancki wygląd: uzupełnij wyświetlacz firmy Dell o zestaw głośnomówiący o pasującym wyglądzie i wykończeniu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 7000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 85 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 327 g |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka z USB-A na USB-C |
| Wymiary | 58,3 x 226 x 71 mm |
| Pozostałe parametry |
Regulatory:
|