Producenci
Digitus Adapter graficzny HDMI 4K 30Hz UHD na USB 3.0 Typ C, z audio, aluminiowy
Opis
Uniwersalny adapter graficzny USB 3.0 do wszystkich komputerów USB Typ-C, 4K HDMI Adapter Obudowa aluminiowa, długość kabla 20 cm Chipset: VL100/PS176
Dzięki adapterowi graficznemu USB możesz rozszerzyć swój laptop z uniwersalnym złączem USB Typ-C o dodatkowy monitor pełnej rozdzielczości 4K oraz przesłać dźwięk do swojego systemu audio.
Dzięki prostej konfiguracji Plug and Play nie musisz instalować żadnych sterowników ani dokonywać ustawień systemowych.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 20 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 46 x 37,6 x 13,2 mm |
| Waga | 43 g |