Producenci
Digitus Adapter graficzny HDMI/DP/VGA 4K 60Hz UHD/ FHD na USB 3.1 Typ C, z audio, Czarny
Opis
- Adapter graficzny obsługuje wyjście do 3 identycznych lub różnych sygnałów wideo na 3 różnych wyświetlaczach wyjściowych HDMI, DisplayPort i VGA.
- Oczywiście możliwa jest również obsługa tylko jednego monitora.
- Złącze HDMI obsługuje rozdzielczości UHD do 4K / 30 Hz, złącze DP do 4K / 60 Hz (Single Monitor).
- Idealny w salach konferencyjnych lub dla użytkowników prywatnych, którzy chcą wyświetlać treści w domu na różnych urządzeniach wyjściowych, takich jak telewizor, rzutnik, itp.
- Kompaktowe wymiary są idealne do zastosowań mobilnych.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 11 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #2 | DisplayPort Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | HDMI High Speed |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | dł. 8,4 x szer. 4,2 x wys. 1,4 cm |
| Waga | 43 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|