Producenci
Digitus Biurkowa drukarka etykiet, termiczna, 200dpi, USB 2.0, RS-232, Ethernet
Opis
Drukarka etykiet DIGITUS to wysokiej jakości drukarka termiczna do indywidualnego i biznesowego drukowania etykiet, która wygodnie mieści się na biurku. Drukarka oferuje rozdzielczość 200 DPI, prędkość druku do 127 mm/s oraz interfejs USB 2.0/RS-232/Ethernet. Drukarka jest idealna do etykietowania produktów, etykiet wysyłkowych, sprzedaży detalicznej i innych zastosowań związanych z etykietowaniem. Rolka z etykietami znajduje się bezpośrednio w obudowie.
- Metoda druku termotransferowa / termiczna bezpośrednia
- Maks. Prędkość druku: 127 mm (5'') / s Maks.
- Maks. Szerokość/długość druku: 108 mm (4,25'') / 2286 mm (90'')
- Drukarka obsługuje następujące typy nośników: ciągły, z przerwami, z czarnym znacznikiem, składanie wachlarzowe i perforacja w szerokościach od 25,4 -118 mm
- Szybkie drukowanie z prędkością 5 cali (127 mm/s)
- Regulowana szerokość druku w zakresie 25,4-118 mm (1-4,25'')
- 300 metrów (984'') taśmy na rdzeniu 25,4 mm (1'') (powlekana strona zewnętrzna)
- Szerokość/grubość nośnika: 25,4-118 mm (1,0-4,6'') / 0,06-0,254 mm (2,36-10 mil)
- Średnica rdzenia nośnika 25,4-76,2 mm (1-3'')
- Długość etykiety 10-2286 mm (0,39-90'')
- Pojemność rolki etykiet 127 mm (5'') (średnica zewnętrzna)
- Maksymalna pojemność taśmy: 300 m
- Szerokość taśmy: 110 mm
- Wewnętrzna średnica rdzenia taśmy: 25,4 mm (1")
- Kody kreskowe 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128, podzbiory A, B, C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN i UPC 2(5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11
- Kod kreskowy 2D: PDF-417, Maxicode, DataMatrix, kod QR, Aztec
- Obsługuje wszystkie główne platformy transportowe i sprzedaży e-commerce, takie jak UPS, eBay, Amazon, Shopify, FedEx, DHL, Uber Eats i jest idealna do tworzenia wysokiej jakości adresów wysyłkowych, kodów kreskowych i etykiet imiennych
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Termotransferowy |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Rozdzielczość | 203 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 127 mm/s |
| Max. długość druku | 2286 mm |
| Min. szerokość etykiet | 25.4 mm |
| Max. szerokość etykiety | 118 mm |
| Max. zewnętrzna średnica rolki | 127 mm |
| Wewnętrzna średnica rolki | 25.4 mm |
| Kody kreskowe | 2D |
| Kody kreskowe | GS1 DataBar (RSS) |
| Kody kreskowe | Code 93 |
| Kody kreskowe | Data Matrix |
| Kody kreskowe | 1D |
| Kody kreskowe | Code 128 |
| Kody kreskowe | Aztec |
| Kody kreskowe | Interleaved 2 of 5 |
| Kody kreskowe | QR Code |
| Kody kreskowe | Code 11 |
| Kody kreskowe | UPC-E |
| Kody kreskowe | PDF417 |
| Kody kreskowe | MaxiCode |
| Kody kreskowe | Code 39 |
| Kody kreskowe | EAN 8 |
| Kody kreskowe | Codabar |
| Kody kreskowe | EAN 13 |
| Kody kreskowe | MSI (Plessey) |
| Kody kreskowe | Postnet |
| Kody kreskowe | UPC-A |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Język drukarki | DPL |
| Język drukarki | EPL1 |
| Język drukarki | ZPL1 |
| Wysokość | 194.8 mm |
| Szerokość | 234 mm |
| Głębokość | 302.5 mm |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 MB |
| Wbudowana pamięć flash | 4 MB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|