Producenci
Digitus HUB/Koncentrator 3-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Gigabit LAN adapter, aluminium
Opis
3-portowy koncentrator USB 3.0 i adapter sieci Gigabit LAN 3x USB A/ żeński, 1x USB A/ męski, 1x RJ45 LAN Obsługuje system operacyjny Windows i Mac OS
Umożliwia podłączenie 3 dodatkowych urządzeń High-Speed USB 3.0 do urządzeń Ultrabook, notebook, subnotebook, Macbook, Macbook Air itd. Drukarki, dyski twarde, pamięci Flash, czytniki kart, głośniki i wiele innych urządzeń można w łatwy sposób podłączyć przez interfejs USB. Dodatkowo adapter wyposaża komputer w port Gigabit Ethernet i umożliwia mu w ten sposób pracę w sieci, ponieważ wiele urządzeń mobilnych można dzisiaj podłączyć do sieci wciąż wyłącznie przez bezprzewodową sieć LAN.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 95 x 27,2 x 16 mm |
| Waga | 32 g |
| Pozostałe parametry |
|