Producenci
Digitus Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna 15W MagSafe 1m USB-C Biała
Opis
Magnetyczna, bezprzewodowa podkładka ładująca o mocy 15 W ze zintegrowanym kablem ładującym USB-C o długości 1m.
- Kompatybilność ze smartfonami Apple iPhone 12/13
- Technologia ładowania indukcyjnego do bezprzewodowego ładowania kompatybilnych smartfonów
- Pierścień magnetyczny jest zoptymalizowany pod kątem najnowszych modeli Apple iPhone
- Można ładować baterię dowolnego smartfona obsługującego ładowanie indukcyjnie
- Kabel przyłączeniowy z wtyczką USB-C
- Kompaktowa i solidna obudowa z aluminium / tworzywa ABS, elegancki wygląd
Dane techniczne
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | śr.: 56 x wys.: 5,8 mm |
| Waga | 60 g |
| Pozostałe parametry |
|