Producenci
Digitus Ładowarka sieciowa zasilacz 2x USB-A 15,5W Biała
Opis
Ładowarka USB z dwoma gniazdami, o mocy do 15,5 W, do wszelkiego typu urządzeń ze złączem USB.
Uniwersalna ładowarka DIGITUS jest przeznaczona do urządzeń ze złączem USB, takich jak smartfony lub tablety, i udostępnia maks. moc 15,5 W. Jednocześnie można ładować 2 urządzenia USB. Większe bezpieczeństwo zapewniają: zintegrowane zabezpieczenie przed przepięciami i zwarciem oraz zabezpieczenie nadprądowe. Ponadto zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem zapobiega możliwym przeciążeniom i uszkodzeniu ładowarki lub podłączonych urządzeń. Kompaktowe wymiary sprawiają, że ładowarka jest idealnym towarzyszem podróży.
- Kompaktowa ładowarka do urządzeń ze złączem USB, takich jak smartfony lub tablety
- Obsługuje prąd ładowania do 15,5 W
- Porty USB ładowarki automatycznie rozpoznają urządzenia użytkownika i zapewniają moc 2,1 A (maks.) i 1 A (łącznie 3,1 A przy jednoczesnym wykorzystywaniu)
- Zintegrowane zabezpieczenie przed przepięciami / zabezpieczenie nadprądowe / zabezpieczenie przed zwarciem
- Zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem z funkcją Auto-Recovery dla najwyższego bezpieczeństwa
- Idealny towarzysz podróży dzięki kompaktowym wymiarom
- Obudowa z materiału ognioodpornego
- Przyłącze: 2 x USB A
- Napięcie wejściowe: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 15.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Złącza | 2 x USB |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | dł. 79,2 x szer. 42,6 x wys. 27,3 mm |
| Waga | 45 g |