Producenci
Digitus Listwa zasilająca biurowa 45° 4 gniazdowa, 2x USB (5V/2A) z możliwością obrotu o 290° aluminiowa HQ
Opis
Biurowa cztero gniazdowa listwa zasilająca z 2 wejściami USB włącznik/wyłącznik, aluminiowa obudowa, USB: 5 V/2 A, czarny/srebrny
Dzięki wspornikom bocznym listwa zasilająca może być obracana o 290°, dostosowując się do pożądanego zastosowania. Można ją szybko i indywidualnie zamontować za pomocą dostarczonych uchwytów mocujących (z regulacją wysokości).
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 0 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 4 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | Wymiary: dł. 35,0 x szer. 6,0 x wys. 5,0 cm |
| Waga | 700 g |
| Pozostałe parametry |
|