Producenci
Digitus Mini adapter Bluetooth V4.0 Class 2 EDR A2DP na USB 2.0
Opis
Adapter Bluetooth V4.0 - Najmniejszy Bluetooth® USB-Adapter - wetknij raz i zapomnij o nim!
Dane techniczne
| Bluetooth | 4.0 |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Profile | PAN (Personal Area Networking Profile) |
| Profile | BPP (Basic Printing Profile) |
| Profile | LAN (LAN Access Profile) |
| Profile | SPP (Serial Port Profile) |
| Profile | OPP (Object Push Profile) |
| Profile | AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie | - Adapter Blutetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18 x 23 x 7 mm |
| Waga | 2.4 g |
| Pozostałe parametry | - Bardzo mały pobór mocy |