Producenci
Digitus Mini adapter Bluetooth V5.0 Class 2 EDR USB V2.0
Opis
Rozszerza możliwości notebooka, komputera PC lub konsoli do gier o złącze Bluetooth 5.0 zapewniające prędkość transmisji do 3 Mbps
Za pomocą adaptera Bluetooth DIGITUS można korzystać z szybkiego standardu Bluetooth 5.0 o wysokiej prędkości transmisji nawet do 3 Mbps. Umożliwia to przesyłanie danych, zdjęć lub muzyki szybko i w wysokiej jakości. Adapter można wykorzystywać z urządzeniami mobilnymi, do nawiązania połączenia pomiędzy dwoma komputerami, podłączania wszelkiego typu akcesoriów Bluetooth, a ponadto jest obsługiwany przez większość konsol do gier. Obsługuje m.in.: kontrolery, słuchawki, głośniki, klawiatury, myszy, drukarki, tablety lub smartfony. Ponadto możliwe jest wykorzystywanie trybu Dual, funkcji LAN, sterowania drukarką, a także złącza szeregowego (SPP). Zasięg adaptera Bluetooth wynosi od 10 do 20 metrów, w zależności od warunków na miejscu. Funkcja BLE gwarantuje, że zużycie energii elektrycznej jest dopasowywane do aktualnie potrzebnej wydajności.
- Obsługuje komunikację pomiędzy urządzeniami mobilnymi, komputerami i wszelkiego typu kompatybilnymi akcesoriami Bluetooth
- Obsługuje transmisję dźwięku w wysokiej jakości (strumieniowanie muzyki)
- Obsługuje tryb Dual Bluetooth oraz funkcję LAN (PAN) wraz z wymianą danych (OPP)
- Obsługuje więcej niż 3 urządzenia Bluetooth jednocześnie
- Obsługuje funkcję złącza szeregowego (SPP) + obsługa drukarki przez HCRP
- Wysyłanie obrazów (BIP), plików (FTP), a także korzystanie z usług typu Dial-Up (DUN)
- Niskie zużycie energii elektrycznej, dopasowane do aktualnej mocy dzięki technologii BLE (Bluetooth Low Energy)
- Kompatybilność wstecz z poprzednimi wersjami Bluetooth
- Prędkość transmisji: 3.0 Mbps
- Zasięg: 10-20 m zależnie od otoczenia
- Obsługiwane protokoły: GAP, HFP, HSP, PBAP, A2DP, AVRCP, FTP, OPP, MAP, HID, DUN, PAN, GATT, IAP2, ANCS, SPP, BT5.0 przy kompatybilności wstecznej
- Obsługiwane systemy operacyjne: Win 10, 8, 7, XP i Linux
- Plug and Play wystarczy podłączyć i od razu można używać!
Dane techniczne
| Bluetooth | 5.0 |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Profile | DUN (Dial-up Networking Profile) |
| Profile | PBAP (Phone Book Access Profile) |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Profile | HID (Human Interface Device Profile) |
| Profile | GAP (Generic Access Profile) |
| Profile | FTP (File Transfer Profile) |
| Profile | PAN (Personal Area Networking Profile) |
| Profile | OPP (Object Push Profile) |
| Profile | AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Profile | SPP (Serial Port Profile) |
| Profile | HFP (Hands-Free Profile) |
| Profile | GATT (Generic Attribute Profile) |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Szer. 1,45 cm x gł. 0,5 cm x wys. 2,3 cm |
| Waga | 1.08 g |
| Pozostałe parametry |
|