Producenci
Digitus Multi Adapter 1xHDMI 4K 30Hz UHD 1xUSB Typ C Power Delivery, 1xUSB A na USB 3.1 Typ C, czarny
Opis
USB Typ-C HDMI Multiport Adapter 4K 30Hz 1x HDMI, 1x USB-C Port (PD), 1x USB 3.0
Rozbuduj urządzenie USB-C o trzy kolejne złącza (HDMI, USB 3.0, USB-C)
Wieloportowy adapter HDMI USB Typ-C (3 porty) rozbudowuje urządzenie USB-C o trzy kolejne złącza. Poprzez złącze HDMI można podłączyć dodatkowy telewizor, monitor do notebooka lub prowadzić prezentację poprzez projektor. Maksymalna rozdzielczość to UHD (4K/30 Hz). Oprócz tego adapter posiada złącze USB 3.0 (SuperSpeed 5 Gbit/s maks.), poprzez które można podłączać zewnętrzne urządzenia USB. Jest on zgodny ze specyfikacją USB-BC (USB Battery Charging) 1.2, która umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych (5 V/1,5 A maks.). Dodatkowo wbudowane jest złącze USB-C z funkcją Power Delivery (PD 2.0, 60 W maks.), która pozwala na zasilanie notebooka w czasie korzystania z adaptera. Adapter wieloportowy nadaje się do wszystkich systemów operacyjnych: Windows, Mac, Google Chrome.
Nie wszystkie porty USB-C obsługują wszystkie funkcje standardu USB Typ-C. Upewnij się, że port USB-C Twojego notebooka obsługuje funkcję DisplayPort Alternate Mode (tryby DP-Alt). Możliwości wyświetlania wideo zależą od karty graficznej Twojego notebooka i podłączonego monitora. Niektóre ekrany ograniczają także dostępną rozdzielczość.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 200 x 77 x 17 mm |
| Waga | 0.04 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|