Producenci
Digitus Przedłużacz/Extender USB 1.1 po skrętce Cat.5e/6 UTP/SFP do 45m, czarny, 20cm
Opis
Przedłużacz USB DIGITUS DA-70139-2
Oszczędne uniknięcie ograniczeń długości USB a pozwalające na umieszczenie urządzeń USB stosownie do życzenia
Przejściówka przedłużeniowa USB pozwala na podłączenie urządzenia USB do komputera w odległości do 45 m za pomocą kabla krosowego kat. 5, 5e lub kat. 6 (nie jest dołączony). Ta przejściówka pozwala na ustawienie kamer USB, drukarek, kamer internetowych, skanerów lub innych urządzeń USB dokładnie w żądanym miejscu bez konieczności przestawiania ich wokół komputera.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 45 m |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Standard | USB 1.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość przejściówki/extendera: 20 cm |
| Akcesoria w zestawie | Jedna jednostka nadawcza i jedna odbiorcza |
| Pozostałe parametry | - Wydłuża długość kabla USB do 45 m (dzięki niedołączonemu CAT 5/5e/6) |