Producenci
Digitus Ramię biurkowe pojedyńcze z zaciskiem, 1xLCD, max. 27", max. 8kg, uchylno-obrotowe 360° (PIVOT)
Opis
Ramię ze sprężyną gazową i montażem do blatu biurka lub stołu umożliwiające instalację jednego monitora lub telewizora.
Dzięki swojej konstrukcji gwarantuje elastyczne dostosowanie pozycji wyświetlacza do panujących warunków.
Ramię posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 8kg.
Ramię umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwy jest szeroki zakres regulacji poziomo-pionowej.
Wyposażony w zintegrowany system zarządzania kablami.
Stojak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor szary.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 480 x 140 x 230 mm |
| Waga | 2.55 kg |
| Pozostałe parametry |
|