Producenci
Digitus Ramię biurkowe potrójne z zaciskiem, regulowane, 3xLCD, max. 27", max. 6kg, uchylno-obrotowe 360°
Opis
Ramię ze sprężyną gazową i montażem do blatu biurka lub stołu umożliwiające instalację trzech monitorów lub telewizorów.
Dzięki swojej konstrukcji gwarantuje elastyczne dostosowanie pozycji wyświetlaczy do panujących warunków. Ramię posiada otwory w standardzie VESA (75x75,100x100) umożliwiające montaż ekranu o przekątnej do 27 lub więcej jeżeli jego waga nie przekracza 6kg na ramię.
Ramię umożliwia obrót ekranu o 360° stopni. Dodatkowo możliwy jest szeroki zakres regulacji poziomo-pionowej.
Wyposażony w zintegrowany system zarządzania kablami.
Stojak wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz malowany proszkowo na kolor szary.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 570 x 140 x 460 mm |
| Waga | 8 kg |
| Pozostałe parametry |
|