Producenci
Digitus Szafa krosowa wisząca 19" 4U rack 550x350, drzwi szyba, niedzielona, złożona, nośność 30kg Szara
Opis
- Szafa sieciowa zmontowana
- Drzwi przednie szklane, pojedyncze
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Zgrzewana konstrukcja wykonana z blachy stalowej o chropowatej strukturze pokrytej proszkowo
- Przepusty kablowe o wymiarach 80x50 mm umiejscowione w tylnej części dachowej i podłogowej szafy
- Drzwi frontowe wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm wyposażone w zamek jednopunktowy (kluczyk w zestawie)
- Wewnątrz umieszczone są listwy RACK w odległości od czoła 50mm z regulacją 30 mm. Tył szafy jest otwarty
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 4U |
| Szerokość | 550 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | RAL 7035 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | (WxSxG) 230x550x350 mm |
| Waga | 4.3 kg |