Producenci
Digitus Szafa krosowa wisząca 19" 6U rack 550x350, drzwi szyba, niedzielona, złożona, nośność 30kg, szara
Opis
- Szafa sieciowa zmontowana
- Drzwi przednie szklane, pojedyncze
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Zgrzewana konstrukcja wykonana z blachy stalowej o chropowatej strukturze pokrytej proszkowo
- Przepusty kablowe o wymiarach 80x50 mm umiejscowione są w tylnej części dachowej i podłogowej szafy
- Drzwi frontowe wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm wyposażone w zamek jednopunktowy
(kluczyk w zestawie) - Wewnątrz umieszczone są listwy RACK w odległości od czoła 50mm z regulacją 30 mm. Tył szafy jest otwarty
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 550 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | Szary |
| Kolor | RAL 7035 |
| Wymiary | (WxSxG) 300x550x350 mm |
| Waga | 10 kg |