Producenci
Digitus Szafa krosowa wisząca 19 cali 9U rack 600x450, drzwi szyba, niedzielona, złożona, nośność 60kg Czarna
Opis
Wiszące szafy sieciowe Digitus posiadają wytrzymałą konstrukcję z blachy stalowej. Panele boczne są demontowalne, a montaż ścienny jest prosty i szybki. Ze względu na swoją elastyczność rozwiązań, szafy te są idealne do wszystkich aktualnych zastosowań w IT i telekomunikacji.
- Optymalna wentylacja i odprowadzanie powietrza
- Głębokość 450 mm zapewnia wygodę podczas instalacji wyposażenia
- Profile montażowe 483 mm (19") zamontowane z przodu i z tyłu szafy
- Drzwi przednie szklane, pojedyncze
- Zmontowana
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 9U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9005 |
| Wymiary | 501 x 600 x 450 mm |