Producenci
Digitus Szafa krosowa wisząca niedzielona 10 cali 6U 300x315x306 mm, drzwi szklane, kolor szary
Opis
Szafa krosowa wisząca niedzielona 10" 6U 300x315x306 mm, drzwi szklane, kolor szary
- Wymiary (głębokość x szerokość x wysokość) [mm]: 300 x 315 x 306 (6U)
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Solidna spawana konstrukcja wykonana z blachy stalowej o chropowatej strukturze pokrytej proszkowo w kolorze szarym (RAL 7035)
- Drzwi frontowe wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm wyposażone w zamek jednopunktowy (kluczyk w zestawie)
- Wewnątrz umieszczone są listwy RACK w odległości od czoła 95mm
- Waga netto szafy wynosi 5,1kg
- Szafa dostarczana jest w całości w opakowaniu kartonowym
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 306 mm |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Szkło |
| Akcesoria w zestawie | Kluczyk |
| Kolor | RAL 7035 |
| Wymiary | 300 x 315 x 306 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Pozostałe parametry | - Rodzaj drzwi przednich: szklane |