Producenci
Digitus Szafa sieciowa wisząca 19 cali 9U rack 600x600, drzwi szyba, niedzielona, niezłożona, Czarna
Opis
Szafa krosowa, wisząca niedzielona 19" firmy DIGITUS, niezmontowana (do samodzielnego montażu)
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Konstrukcja wykonana z blachy stalowej
- Optymalna wentylacja i odprowadzanie powietrza
- Profile montażowe 483 mm (19") zamontowane z przodu i z tyłu szafy
- Panele boczne są demontowalne
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 9U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Blacha |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 502x600x600 mm |