Producenci
Digitus Szafa wisząca jednosekcyjna 10 cali 6U 330 x 312 x 300mm, drzwi szklane (RAL7035), zmontowana Szara
Opis
Szafka ścienna 254 mm (10") 6U 330x312x300 mm, szara (RAL 7035) Drzwi szklane
Szafka ścienna firmy DIGITUS została opracowana, skonstruowana i wyprodukowana, aby sprostać wysokim wymogom infrastruktury IT. Bardzo kompaktowa obudowa. Łatwa instalacja w budynku biurowym. Zapewnia proste i wygodne zarządzanie okablowaniem
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 312 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | RAL 7035 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | Wysokość x szerokość x głębokość 330 x 312 x 300 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|