Producenci
Digitus Szafa wisząca jednosekcyjna 19 12U 635/600/450mm, drzwi szklane, czarna (RAL 9004)
Opis
Szafa krosowa wisząca, niedzielona 19" firmy DIGITUS, niezmontowana (do samodzielnego montażu).
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 12U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Blacha |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Kolor | RAL 9004 |
| Wymiary | 450 x 600 x 635 mm (głębokość x szerokość x wysokość) |
| Waga | 22.55 kg |
| Pozostałe parametry |
|