Producenci
Digitus Szafa wisząca jednosekcyjna 19 cali 4U 279/600/450mm, drzwi szklane, (RAL 9004) Czarna
Opis
Szafa krosowa, wisząca niedzielona 19" firmy DIGITUS, niezmontowana (do samodzielnego montażu)
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Konstrukcja wykonana z blachy stalowej (grubość 1,2 mm) o chropowatej strukturze pokrytej proszkowo
- Przepusty kablowe o wymiarach 77x50 mm umiejscowione są w tylnej części dachowej i podłogowej szafy
- Otwory wentylacyjne w części dachowej do opcjonalnego montażu wentylatora zapewnią odpowiednie chłodzenie w szafie
- Drzwi frontowe wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm wyposażone w zamek jednopunktowy (kluczyk w zestawie)
- Wewnątrz umieszczone są listwy RACK w odległości od czoła 105mm. Możliwa jest regulacja skokowa raków
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 4U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Blacha |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9004 |
| Wymiary | 450 x 600 x 279 mm (głębokość x szerokość x wysokość) |
| Waga | 13.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|