Producenci
Digitus Szafa wisząca jednosekcyjna 19 cali 6U 368/600/600mm, drzwi szklane, Szara (RAL 7035)
Opis
Szafa krosowa, wisząca niedzielona 19" firmy DIGITUS, niezmontowana (do samodzielnego montażu)
- Przeznaczona do instalowania wewnątrz pomieszczeń
- Konstrukcja wykonana z blachy stalowej (grubość 1,2 mm) o chropowatej strukturze pokrytej proszkowo w kolorze szarym (RAL 7035)
- Przepusty kablowe o wymiarach 77x50 mm umiejscowione są w tylnej części dachowej i podłogowej szafy
- Otwory wentylacyjne w części dachowej do opcjonalnego montażu wentylatora (do nabycia osobno: CL-19 FAN1) zapewnią odpowiednie chłodzenie w szafie
- Drzwi frontowe wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4mm wyposażone w zamek jednopunktowy (kluczyk w zestawie)
- Wewnątrz umieszczone są listwy RACK w odległości od czoła 105mm. Możliwa jest regulacja skokowa raków
- Szafa dostarczana jest w częściach w jednym opakowaniu kartonowym
- Zgodność ze standardami: ANS/EIA RS-310-D, IEC 297-2, DIN 41491 część 1, DIN 41491 część 7, EN 60950-1: 2006+A11: 2009+A1: 2010+A12:2011+A2: 2013
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Blacha |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Kolor | RAL 7035 |
| Wymiary | 600 x 600 x 368 mm (6U) |
| Waga | 16.5 kg |